Particuliere eigenaar
Patong Central Budget Stay
Accommodatieklasse: 3
Pension met een buitenzwembad, in de buurt van Bangla-straat
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Patong Central Budget Stay





Patong Central Budget Stay heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Bangla-straat en Patong Beach. Kies voor waterpret in het buitenzwembad en daarna voor een drankje bij de zwembadbar. Bovendien rijd je in no time naar Strand van Karon en Jungceylon Shopping Center.
Beoordelingen
7,67,6 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis wifi
- Sportschool
- Bar
- Wasfaciliteiten
Voornaamste voorzieningen
(8)
Voornaamste voorzieningen (8)
- Schoonmaakservice (op verzoek)
- Een buitenzwembad
- Ontbijt beschikbaar
- Poolbar
- Wasserij
- Kapsalon
- Beperkte receptietijden
- Hulp bij uitstapjes/tickets
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Eigen badkamer
- Wasvoorzieningen
- Kabelzenders
- Buitenzwembaden
- Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
- Haardroger
De huidige prijs is € 12
€ 12
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer laden

Deluxe tweepersoonskamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Freedom
Patong
Freedom
Patong
- Luchthaventransfer
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 136 beoordelingen
8,4
Zeer goed
136 beoordelingen
De prijs is € 12
€ 12
inclusief belastingen en toeslagen
12 sep - 13 sep

Chic Boutique Hotel Patong
Patong
Chic Boutique Hotel Patong
Patong
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 10
€ 10
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Azizi Boutique Hotel
Patong
Azizi Boutique Hotel
Patong
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 29
€ 29
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

LimeTree Loft Guesthouse
Patong
LimeTree Loft Guesthouse
Patong
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
8.6 van 10, Uitstekend, 4 beoordelingen
8,6
Uitstekend
4 beoordelingen
De prijs is € 9
€ 9
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep

New Square Patong Hotel
Patong
New Square Patong Hotel
Patong
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
7.8 van 10, Goed, 158 beoordelingen
7,8
Goed
158 beoordelingen
De prijs is € 51
€ 51
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Doze Bangla
Patong
Doze Bangla
Patong
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 10 beoordelingen
9,0
Fantastisch
10 beoordelingen
De prijs is € 17
€ 17
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Royal Beach Residence
Patong
Royal Beach Residence
Patong
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
6.0 van 10, 58 beoordelingen
6,0
58 beoordelingen
De prijs is € 13
€ 13
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Hacienda Phuket
Patong
Hacienda Phuket
Patong
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
- 24/7 receptie
8.4 van 10, Zeer goed, 155 beoordelingen
8,4
Zeer goed
155 beoordelingen
De prijs is € 14
€ 14
inclusief belastingen en toeslagen
9 sep - 10 sep

My Hotel
Patong
My Hotel
Patong
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Wasfaciliteiten
6.8 van 10, 132 beoordelingen
6,8
132 beoordelingen
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Destination Patong
Patong
Destination Patong
Patong
- Spa
- Luchthaventransfer
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
5.2 van 10, 73 beoordelingen
5,2
73 beoordelingen
De prijs is € 11
€ 11
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

200 pee road Rat Uthit Song Roi Pi Rd, 207/42-44, 200, Patong, Phuket, 83150
In de buurt
- Central Patong - 3 min. lopen - 0.3 km
- Patong Beach - 5 min. lopen - 0.5 km
- Jungceylon Shopping Center - 5 min. lopen - 0.5 km
- Bangla-straat - 7 min. lopen - 0.6 km
- Nachtmarkt van Royal Paradise - 9 min. lopen - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Phuket (HKT-Phuket Intl.) - 69 min. rijden
Restaurants
- Tarboush طربوش - 3 min. lopen
- Sak & Sa Thai Food - 1 min. lopen
- Song Pee Nong - 3 min. lopen
- كرك سارة - 2 min. lopen
- Tarboosh Lebanese Restaurant - 3 min. lopen
Over deze accommodatie
Patong Central Budget Stay
- Patong Central Budget Stay heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Bangla-straat en Patong Beach. Kies voor waterpret in het buitenzwembad en daarna voor een drankje bij de zwembadbar. Bovendien rijd je in no time naar Strand van Karon en Jungceylon Shopping Center.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 20 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en middernacht geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Parkeren
- Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Continentaal ontbijt (toeslag) elke dag 08.00 uur–12.00 uur
- Poolbar
Activiteiten
- Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
- Gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
- Hulp bij uitstapjes/tickets
- Wasvoorzieningen
- Kapsalon
Voorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Smart-tv van 43 inch
- Kabelzenders
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
- Alleen een douche
- Bidet
- Zeep en shampoo
- Haardroger
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Bureau
- Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Eten en drinken
- Gratis mineraalwater
Meer
- Schoonmaak: op verzoek
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Er wordt een continentaal ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. THB 200 voor volwassenen en THB 400 voor kinderen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Patong Central Budget Stay?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Patong Central Budget Stay?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Patong Central Budget Stay?
Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Patong Central Budget Stay.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Patong Central Budget Stay?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken.
Wat is er in Patong Central Budget Stay en omgeving zoal te doen?
Patong Central Budget Stay heeft een buitenzwembad en toegang tot een buitenzwembad.
In wat voor omgeving bevindt Patong Central Budget Stay zich?
Patong Central Budget Stay ligt op een korte 6 minuten lopen van Bangla-straat en 7 minuten loopafstand van Patong Beach.