Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya

Accommodatieklasse: 2
Hotel in de buurt van Strand van Jomtien

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya rijd je binnen 10 minuten naar Strand van Jomtien en Walking Street. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een fitnesscentrum, een sauna en een kinderzwembad.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Sportschool
  • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna
  • Kinderzwembad
  • Luchthaventransport
  • Tuin

Net als thuis (4)

  • Kinderzwembad
  • Tuin
  • Lift
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 29
inclusief belastingen en toeslagen
23 okt - 24 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Cozy 2-bedroom And 1-living Room Suite

  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden

Boutique 2-bedroom And 1-living Room Suite

  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden

Cozy Queen Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Cozy 2-Bedroom Suite

  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
825, Bang Lamung District, Pattaya, Chon Buri Province, 0

In de buurt

  • Pattaya Kart Speedway - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Stranden van het gebied Pattaya - 19 min. lopen - 1.6 km
  • Dongtan-strand - 3 min. rijden - 1.6 km
  • Avondmarkt van Jomtien - 3 min. rijden - 1.6 km
  • Strand van Jomtien - 3 min. rijden - 2.0 km

Lokaal vervoer

  • Utapao (UTP-Utapao Intl.) - 51 min. rijden
  • Suvarnabhumi internationale luchthaven (BKK) - 99 min. rijden
  • Bangkok (DMK-Don Mueang Intl.) - 137 min. rijden
  • Station Pattaya Tai - 12 min. rijden
  • Station Pattaya - 16 min. rijden
  • Station Sattahip Ban Huai Kwang - 19 min. rijden
  • Luchthaventransport

Restaurants

  • ‪Dee Restaurant - ‬2 min. lopen
  • ‪เจ๊ตุ้มอาหารทะเล (J'Toum Seafood) - ‬6 min. lopen
  • ‪Frankies Resturant And Bar - ‬3 min. rijden
  • ‪Devils Bar - ‬9 min. lopen
  • ‪ต้มเลือดหมูคุณศรี สาขา 4 - ‬10 min. lopen

Over deze accommodatie

Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya

  • Vanaf Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya rijd je binnen 10 minuten naar Strand van Jomtien en Walking Street. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een fitnesscentrum, een sauna en een kinderzwembad.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 2 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Op reis met kinderen

  • Kinderzwembad

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2024
  • Tuin
  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna

Toegankelijkheid

  • Lift

Toeslagen & beleid

Beleid

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay en WeChat Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya?

Ja, je beschikt er over een kinderzwembad.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya en omgeving zoal te doen?

Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya heeft een sauna en een fitnesscentrum, naast een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya zich?

Dusit Grand Park Resort Apartment Pattaya bevindt zich in Jomtien, op een korte 13 minuten loopafstand van Pattaya Kart Speedway.